Záujmová činnosť

Ponuka krúžkov v šk. roku 2018/2019

Názov krúžku

pre koho

Meno vedúceho

Čas

Miestnosť

Florbal - mladší

1. a 2. ročník ZŠ

Mgr. Marek Meňhard

Pondelok 14,00

Veľká telocvičňa

Florbal - starší

3. a 4. ročník

Mgr. Marek Meňhard

Štvrtok 14,00

Veľká telocvičňa

Príprava na monitor

IX. A

PaedDr. Mária Hodžová

Pondelok 14,15

IX.A

Doučovanie z matematiky

VII.A

PaedDr. Mária Hodžová

Štvrtok 14,15

U3

Doučovanie z matematiky

VIII.A

PaedDr. Mária Hodžová

Štvrtok 14,15

U3

Príprava do Primy

5. ročník

PaedDr. Lujza Čipková Hamplová, PhD.

Pondelok 14,15

Príma

Chemický krúžok – maturanti  príprava na VŠ

Oktáva

Mgr. Ing. Miroslava Jurčová

Streda 13,00

Chemické laboratórium

Príprava na MS z NEJ

Septima, III.G, Oktáva

Mgr. Ľubica Rompfová

Štvrtok 14,15

Príma

Matematicko-fyzikálny

GYM

RNDr. Zora Pajtinková

Pondelok 14,00

III.G

Matematika – príprava na VŠ

GYM

Mgr. Jana Tkačíková

Štvrtok 13.05
(prípadne podľa rozvrhu)

 

Informatika

tercia - oktáva

Mgr. Jana Tkačíková

Pondelok 14.00
(prípadne podľa rozvrhu)

MML

Príprava na MS - MAT

Septima, III.G

Mgr. Daniela Vlkovičová

Streda 14.00
(prípadne podľa rozvrhu)

Septima

Príprava na dejepisnú olympiádu

Sekunda, Tercia, Kvarta

Mgr. Lenka Stanová

Podľa rozvrhu

 

Angličtina plus

5. ročník

Mgr. Mariana Kužmová

Pondelok 14,00

9.A

Príprava na FCE / MS

vyššie gymnázium

Mgr. Iveta Divoková

 

 

Konverzácia AJ

Septima, III.G, Oktáva

Mgr. Lívia Szakszonová

Pondelok/Štvrtok 14,15

 

AJ pre nižšie GYM

Príma - Kvarta

Mgr. Iveta Divoková

 

 

Novinársky krúžok

všetci

Mgr. Mária Pundir

Flexi – Online/homeoffice

 

Florbal

5.-9.ročník ZŠ

Prima - Kvarta

Mgr. Maciej Dziambor

Streda 14.15

Veľká telocvičňa

Skauting ZŠ a GYM Daniel Boborovský Streda 16.00 - 17.30  

Fyzika inak

6. – 9. ročník   Sekunda-Kvarta

Ing. Slávka Grambličková

Štvrtok 14,00
Piatok 15,00

Sekunda

AJ – NJ – individuálny prístup, kombinovane

všetci

Ing. Slávka Grambličková

Štvrtok 15,00
Piatok 14,00

Sekunda

Výtvarný krúžok

3. a 4. ročník

Mgr. Alžbeta Smrtičová

 

 

Výtvarníček

1. a 2. ročník

Mgr. Barbora Mitterová

Pondelok 14,00

4.B

Šikovné ručičky

1. stupeň

Mgr. Barbora Mitterová

Streda 14,00

4.B

Onkologický krúžok GYM RNDr. Klára Šinková    
Príprava na monitor T9 IX.A Mgr. Klaudia Veselá Streda 14,15  
Študovňa 1 všetci žiaci   Pondelok 13,15 - 15,15 študovňa
Študovňa 2 všetci žiaci   Streda 13,15 - 15,15 študovňa
Študovňa 3 všetci žiaci   Štvrtok 13,15 - 15,15 študovňa
Študovňa 4 všetci žiaci   Piatok 13,15 - 15,15 študovňa

Novinky

Kontakt

  • Spojená škola de La Salle, Čachtická 14, 831 06 Bratislava
    Čachtická 14, 831 06 Bratislava
  • 02/44881705

Fotogaléria